Afișez toate cele 2 rezultate

  • Camera exterior 5MP FULL COLOR 3,6mm 20M Dahua HAC-HFW1509T-A-LED-0360B

    Camera exterior 5MP FULL COLOR 3,6mm 20M Dahua HAC-HFW1509T-A-LED-0360B

    Camera exterior 5MP FULL COLOR 3,6mm iluminareA20MA Dahua HAC-HFW1509T-A-LED-0360B Acu senzor stalight si microfon incorporat A A Camera este capabila sa ofere iluminare pe o distanta de 20 m, fiind setata sa poate regla automat timpul de expunere si sensibilitatea la lumina simultan pentru a evita supraexpunerea obiectelor din centrul imaginii A

    Camera exterior 5MP FULL COLOR 3,6mm iluminareA20MA Dahua HAC-HFW1509T-A-LED-0360B Acu senzor stalight si microfon incorporat A A Camera este capabila sa ofere iluminare pe o distanta de 20 m, fiind…
  • Set transmisie 1 canal video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20KM – 1080P

    Set transmisie 1 canal video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20KM – 1080P

    Set transmisie 1 canal video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20KM – 1080P. Compatibil cu toate standardele AHD/CVI/TVI SPECIFICATII Semnale: 1 x video analogic HD 1080P (2MPX) / 960P (1.3MPX)/ 720P (1MPX)/ 960H / D1 / CIF Impedanta intrare/ iesire video: 75 Ohm Distanta transmisie: 20Km Putere emisie: -8dBm ~ -3dBm Sensibilitate receptie: -25dBm Comunicatie unidirectionala Conector video: BNCPort FO: FC simplex Tip FO: 50/125u multi-mode, 62.5/125u multi-mode, 9/125u single mode Lungime de unda: 1310nm & 1470nm ~ 1610nm Carcasa: aluminiu, negruAlimentare: 5Vcc / 1A (surse de alimentare incluse) Temperatura de operare: -10AC ~ 75AC Umiditate: 0-95% fara condensare Masa bruta: 0.75kg

    Set transmisie 1 canal video AHD/CVI/TVI pe fibra optica 20KM - 1080P. Compatibil cu toate standardele AHD/CVI/TVI SPECIFICATII Semnale: 1 x video analogic HD 1080P (2MPX) / 960P (1.3MPX)/ 720P…

Dacă sunteți în căutarea celor mai bune oferte la produsele cele mai noi, ați venit în locul potrivit. Aici, pe nextbigvlogger.ro, încercăm întotdeauna să avem un inventar cât mai diversificat, astfel încât să existe ceva potrivit pentru toată lumea. Și pentru că dorim ca și clienții noștri sa primească cât mai mult pentru banii acestora, va punem la dispoziție prețuri competitive pentru toata colecția Sisteme de supraveghere AHD.

Deci, fie că sunteți în căutarea celui mai nou model sau vreți doar să găsiți o ofertă excelentă, asigurați-vă că ne verificați înainte. În plus, nextbigvlogger.ro oferă o experiență excelentă de servicii pentru clienți și oferă informații suplimentare conexe pentru a-i ajuta pe cumpărătorii săi să ia decizii informate.

În piața zilelor noastre, este important să comparați ofertele la produse Sisteme de supraveghere AHD înainte de a cumpara. Făcând acest lucru, sperăm să punem la dispoziție clienților noștri tot ce au nevoie într-un singur loc.

Reduceri uriașe la cele mai mari mărci

Există câteva oferte uimitoare pentru mărci de top săptămâna aceasta. Așa că, dacă dorești să faci un chilipir, acum este momentul!

Livrare gratuită pentru anumite comenzi

Dorești să faci cumpărături de sărbători fără să plătești transportul? Ai noroc! Mulți comercianți oferă transport gratuit pentru comenzile calificate. Deci, ce înseamnă „calificat”? De cele mai multe ori, înseamnă că această comanda trebuie să se încadreze într-o anumită sumă de lei. Spre exemplu, pragul de livrare gratuită al majorității magazinelor este de 250 lei. Alți comercianți au cerințe diferite, așa că asigurați-vă că verificați înainte de a cumpăra.

Costurile de livrare pot crește cu adevărat, așa că atunci când puteți profitați de ofertele de transport gratuit. Este un lucru mai puțin de care să-ți faci griji atunci când încerci să găsești cadoul perfect pentru cei dragi. Cumparaturi fericite!

Retururi ușoare

Este ușor să returnezi orice produs de care nu ești mulțumit. Comercianți ce expun produse pe nextbigvlogger.ro accepta retururi pentru toate produsele, fără întrebări. Aveți la dispoziție o luna pentru a returna Sisteme de supraveghere AHD și a primi banii inapoi. Pentru a face un retur, pur și simplu contactați comerciantul și acesta vă va furniza un formular pentru retur. Dorim să fiți 100% mulțumit de achiziția dvs., așa că multe magazine pun la dispoziție retururi gratuite pentru toate produsele.

Cumpărați acum pentru oferte grozave!

Perioada sărbătorilor se apropie și asta înseamnă că este timpul să începeți cumpărăturile pentru a profita la maxim de oferte! Dar unde poți găsi cele mai bune oferte? Și de unde știi dacă faci o afacere bună?

Iată câteva sfaturi pentru a vă ajuta să găsiți cele mai fantastice oferte pentru cadouri de sărbători sau alte ocazii precum zile de naștere.

Cumpărați devreme: cu cât începeți mai devreme cumpărăturile, cu atât este mai probabil să găsiți oferte grozave. Multe magazine oferă reduceri și promoții speciale în săptămânile premergătoare sărbătorilor, așa dar începeți cumpărăturile devreme pentru a profita de aceste oferte

Faceți comparatii de preț: nu presupuneți doar că primul magazin pe care ați intrat are cele mai bune prețuri. Acordați-vă timp pentru a compara prețurile la diferite magazine înainte de a lua o deciziefinală.
Expreții noștrii au adunat produse de la toate magazinele din România pentru ca tu sa poți găsi totul într-un singur loc.

Prețuri mici și selecție mare de produse

Ești în căutarea unei oferte de pret pentru Sisteme de supraveghere AHD? Platforma noastră oferă prețuri mici și o selecție mare de produse, aici este locul unde puteți găsi ceea ce căutați. Cu oferte pentru orice, de la haine, la produse electronice, cu siguranță vei găsi tot ceea ce ai nevoie la un preț pe care ți-l poți permite. Deci data viitoare când sunteți în căutarea unei oferte grozave pentru Sisteme de supraveghere AHD, asigurați-vă că vizitați magazinul nostru!